עבודה בחו"ל

מפת אוסטרליה

עבודה באוסטרליה
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!
מפת אוסטרליה
מפת אוסטרליה מכילה מרחבי טבע פראיים וחופים מטריפי חושים! לכן מי שמחפש עבודה באוסטרליה כדאי שיציץ במפה וישקול לבקר באזוריה המדהימים. כאן מידע שיסייע בקריאת המפה! מקריאה ראשונית של המפה עולה כי היא מדינת אוסטרליה מהווה יבשת ואי כאחד וכן, היא נמצאת רובה ככולה מדרום לקו המשווה. כמו כן, אוסטרליה משתרעת על שטח של כשמונה מיליון קמ"ר.

ילידי אוסטרליה המקוריים הם האבוריג'ינים ועד היום הם חיים בה ומונים כשני אחוזים ממספר כלל התושבים באוסטרליה. אוסטרליה מהווה פדרציה הכוללת בתוכה שש מדינות והן: ניו סאות' ויילס, קווינסלנד, ויקטוריה, טזמניה, אוסטרליה המערבית ואוסטרליה הדרומית.

ערים באוסטרליה

סידני

העיר סידני מצויה על גבי מפת אוסטרליה וממוקמת בין האוקיינוס השקט מהצד המזרחי לבין ההרים הכחולים מהצד המערבי. העיר מהווה את בירתה של מדינת ניו סאות' ויילס כאשר מדובר בעיר העתיקה והגדולה ביותר מבין ערי אוסטרליה. סידני מונה כארבעה מיליון תושבים ונחשבת למוקד הכלכלי של אוסטרליה כולה.

בסידני מתגוררת קהילה יהודית ענפה במיוחד, מידע שעשוי להיות רלוונטי ביותר למחפשי עבודה ביבשת אוסטרליה המעוניינים בשמירת קשר הדוק עם הזהות והצביון היהודיים. בנוסף, בעקבות יופייה והאטרקציות הרבות שבה, סידני מהווה מוקד משיכה מרכזי לכמות עצומה של תיירים ומטיילים בכל שנה ושנה. בין האטרקציות המפורסמות והמקסימות ניתן למנות את גשר נמל סידני, בית האופרה המפורסם בעל צורת הצדפה הייחודית, הגנים הבוטניים, ה-IMAX המשוכלל והמתקדם, ההרים הכחולים, נמל דארלינג על עולם המים המרהיב שבו ועל שאר האטרקציות המצויות בו .

מלבורן

העיר מלבורן היא עיר מרכזית נוספת על מפת אוסטרליה ומהווה בירתה של מדינת ויקטוריה.  מלבורן נחשבת ענקית מבחינת גיאוגרפית ולמעשה, אחרי סידני, היא העיר השנייה בגודלה ביבשת. מבחינת אוכלוסין, במלבורן יש כ-3.7 מיליון תושבים.

יש המכנים את העיר כ"עיר גנים" עקב הפארקים והגנים רחבי הידיים הרבים שמצויים בשטחה. כמו כן, מלבורן ידועה בשינויים הרדיקליים של מזג האוויר השורר בה. הבקרים עשויים להיות שמשיים וחמימים ולפתע לקראת הצהריים, ייתכן גשם מקומי חזק המלווה ברוח קרירה ובשמיים קודרים.

במידה ורוצים לאתר על גבי מפת אוסטרליה את העיר יש להתמקד בקצה הדרום מזרחי של היבשת. כמו בסידני, גם במלבורן יש הרבה מה לראות, החל מהגנים הבוטניים המרשימים, דרך פרבר הצ'יינה טאון החביב, תחנת הרכבת הותיקה – הפלינדרס, היריד בויקטוריה, הספרייה הציבורית הנושנה, הקראון קזינו, מתחם האומניות, ועד אצטדיון הקריקט המשגע וגן החיות הידוע. 

בריסבן

עיר ראשית נוספת על מפת אוסטרליה היא בריסבן המהווה את בירת קווינסלנד. העיר הוקמה בשנת 1842 ומספר האוכלוסין שלה עומד על כ-1.7 מליון תושבים. על גבי מפת אוסטרליה ניתן לאתר את בריסבן באזור הקיצוני של הנקודה הדרום מזרחית בקווינסלנד. מבחינת אקלים, בבריסבן לחות גבוהה כאשר עונת הקיץ בה חמה במיוחד ועונת החורף יבשה.

בריסבן מהווה יעד תיירותי ולא בכדי. בבריסבן אירועי תרבות ברמה בינלאומית וכן, גורדי שחקים עוצרי נשימה, מבנים היסטוריים שמטביעים את חותמם, גנים בוטניים אקזוטיים, מוזיאונים מעוררי עניין ועוד.

לסיום, מסריקת מפת אוסטרליה עולה כי אוסטרליה הינה אי, עניין המוביל לכך שעולם החי והצומח בה הוא מהמפותחים בעולם. באוסטרליה מיני בע"ח יוצאי דופן כמו אמו, קנגורו, קואלה, דינגו ועוד. מכאן שלכל הנמצאים באוסטרליה (גם אם למטרת עבודה) מומלץ בחום לבקר בשמורות הטבע הייחודיות המחזיקות בע"ח נדירים שאותן ניתן לאתר בקלות על גבי מפת אוסטרליה.
עבודה באוסטרליה
אוסטרליה
השירותים שלנו