עבודה בחו"ל

עבודה באוסטרליה לא במכירות

עבודה באוסטרליה
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!
לכל מי שמאס בעבודות בחו"ל במכירות כדאי שידע כי יש עבודה באוסטרליה לא במכירות! כתבה זו מרכזת עבודות באוסטרליה לא מכירות ומציגה מה נדרש מהמועמדים ומהם תנאי העבודה.

עבודה ביבשת אוסטרליה היא למעשה עבודה לצד פלאי טבע פראיים, ייחודיים ועוצרי נשימה. אנשים רבים מעוניינים לבוא לעבוד באוסטרליה ולטייל במרחביה בעזרת הכסף שהרוויחו בעבודה בה. העבודה המרכזית בה ניתן לעשות זאת היא עבודה במכירות לכן עולה השאלה: "מה עם אלו שלא אוהבים למכור או לא יודעים לעשות בצורה שתניב להם רווחים בעבודה?". המענה לשאלה הוא די פשוט – יש עבודה באוסטרליה שלא קשורה לתחום הממכר או השיווק. ייתכן והעבודה הזו תדרוש יותר זמן על מנת להגיע לרווח הרצוי אבל היא שווה את זה. 

עבודה באוסטרליה: לא מכירות

ישנם מספר תחומים עיקריים של עבודה באוסטרליה שאינם קשורים למכירות האחד הוא תחום האבטחה. ניתן לעבוד במשרות אבטחה באוסטרליה כמו אבטחת ספינות או אוניות נופש שיוצאות להפלגה לאורך חופי אוסטרליה או מאוסטרליה ליעדים שונים ומעניינים. עבודה זו עשויה להתאים בעיקר לחיילים משוחררים טריים ששירתו כלוחמים ביחידות קרביות. במהלך העבודה נדרשת דריכות גבוהה על מנת לשמור מכל משמר על הנופשים בספינה ועל הצוות שאחראי לתפקודה הכולל של הספינה. האבטחה מתבצעת באמצעות נשק ודורשת לבישת מדים מתאימים.

עבודת אבטחה מסוג נוסף באוסטרליה היא אבטחה בבתי הימורים כלשהם המכונים גם בשמם הנודע "קזינו". בתי ההימורים באוסטרליה דורשים שמירה של עשרים וארבע שעות ביממה לכן יש לקחת בחשבון עבודה גם בשעות הקטנות של הלילה. בעבודה זו נדרש למנוע כניסות של קטינים למתחם של בית ההימורים עליו משגיחים וכדומה. 

הביקוש למהנדסים באוסטרליה גבוה כך שגם בתחום ההנדסה ניתן למצוא עבודה במידה וקיים ידע אקדמאי ו/או מקצועי מוכח, כמו גם רמת אנגלית טובה. במרבית המקרים, החברות המעסיקות מסייעות בהוצאת ויזת העבודה, במציאת מגורים וביתר ההכנות לקראת הרילוקיישן. יש לציין כי באוסטרליה גם ישנה דרישה גבוהה לידיים עובדות ישראליות מתחומי המחשבים וההייטק. הכנסו לכתבה שסוקרת את נושא זה בפירוט - עבודה בהייטק באוסטרליה.   

ענף אחר שאינו קשור למכירות בו ניתן לעבוד באוסטרליה הוא ענף החקלאות. בענף זה, העבודה מתבצעת בחוות בהן מגדלים גידולים ויבולים שונים כאשר במהלך העבודה נדרשות פעולות יחסית פשוטות כמו קטיף, מיון, עיבוד, אריזה וכיוצא בכך.

ברוב המקרים בעלי החוות מספקים מגורים מאובזרים היטב באזור החווה עם שאר העובדים. הדגש בעבודה זו הוא יותר על החוויה שבמגורים עם צעירים נוספים מכל רחבי העולם ועל ההיכרות העמוקה עם העם האוסטרלי ופחות על השכר, שכן אינו גבוה במיוחד, למרות שניתן לחסוך קמעה בשל המגורים המסובסדים.

קיימות חוות נוספות כמו חוות של צדפות, דגים ושרצים המבוססות על אותו עקרון הנ"ל ובהן העבודה מתמקדת בדייג, מיון, עיבוד ואריזה של הצדפות, הדגים או השרצים.

למידע נוסף על עבודות לא במכירות לחצו על הקישור הבא: עבודה בחוות באוסטרליה
עבודה באוסטרליה
משרות באוסטרליה
משרות לא במכירות
השירותים שלנו