עבודה בחו"ל

אוסטרליה

עבודה באוסטרליה
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!
יבשת אוסטרליה מפתה צעירים רבים להגשים את חלומם על עבודה בחו"ל בגבולותיה. קראו כאן מידע כללי על אוסטרליה, על אפשרויות העבודה בה ועל הוצאת ויזת תייר באמצעות שגרירות אוסטרליה. 

יבשת אוסטרליה

תחילת ההסטוריה של יבשת אוסטרליה עם הגעתם של האבוריג'ינים במאה ה-17 מדרום אסיה. אוסטרליה קיבלה את עצמאותה בשנת 1901 ומאז נחשבת ליבשת הקטנה בעולם אך מהווה את המדינה השישית בגודלה והינה בעלת כלכלה חזקה ויציבה. המטבע הנהוג באוסטרליה הוא הדולר האוסטרלי (AUD) .

ביבשת אוסטרליה ניתן למצוא נופים ומרחבי טבע מרהיבים וחופי גלישה מדהימים ביופיים. מגוון המינים ועושר החי והצומח ביבשת הופכים אותה לאחד ממוקדי הטיולים הנערצים על צעירים ישראלים. 

ניו זילנד

ניו זילנד היא מדינת איים הנמצאת כ-2000 קמ"ר מיבשת אוסטרליה. היא מורכבת משני האיים – האי הצפוני והאי הדרומי ומספר איים קטנים נוספים. ניו זילנד נחשבת למדינה מערבית מפותחת בעלת רמת חיים גבוהה. המטבע הנהוג בה הוא דולר ניו זילנדי אשר הוא שווה ערך ל – 100 סנט. בירת ניו זילנד היא וולינגטון והעיר הגדולה ביותר בה היא אוקלנד. 

אפשרויות העבודה באוסטרליה מושכות במיוחד את כל מי שמעוניין לעבוד במדינה בה ניתן לשלב עבודה עם טיולים. כאשר עובדים באוסטרליה ניתן בהחלט לבלות ימי חופש ברחבי המדינה תוך טיולי קמפינג, גלישה ומחנאות.

ישנם שלל סוגי עבודות באוסטרליה ומגוון משרות הפזורות ברחבי הערים השונות. הצעות העבודה כוללות משרות מכירות אך ניתן גם למצוא משרות עבודה בחוות, קטיף או דייג, האופייניים כל כך ליבשת מדהימה זו. 

ויזה לאוסטרליה

כל ישראלי חייב להוציא ויזה לאוסטרליה על מנת להכנס לגבולותיה, בין אם הוא מגיע למטרת טיול, עבודה באוסטרליה, ביקור קרובים וכדומה. תהליך הוצאת ויזת תייר לאוסטרליה אורך מעט זמן ולכן יש להתחיל אותו מספיק זמן מראש. בכדי להנפיק את אשרת הכניסה ניתן לפנות לסוכנויות נסיעות כלשהן שיכוונו אתכם ויבצעו עבורכם ויחד אתכם את התהליך או שניתן לעשות זאת באופן עצמאי.

באופן כללי, יש למלא טפסים ספציפיים המיועדים להוצאת ויזה לאוסטרליה, לשלוח אותם לשגרירות האוסטרלית ולאחר מכן, להמתין בסבלנות לתשובה ממנה. ויזת תייר אינה מאפשרת עבודה חוקית באוסטרליה, מי שמעוניין לעבוד באוסטרליה חובתו לדאוג לאשרת עבודה מתאימה.

ניתן להוציא אשרת עבודה לאחר שמגיעים לאוסטרליה אך מדובר בהליך מסובך ולא פשוט מכיוון שהממשלה האוסטרלית מקציבה מספר מסוים של אשרות עבודה למטיילים המגיעים לאוסטרליה ולתושבים של מדינות להן אין הסכמים מסודרים הנוגעים לעבודה, מכאן שיש "להתחרות" עם אנשים רבים מכל רחבי העולם על קבלת אשרת העבודה. כך או אחרת, יש להשקיע את כל המאמצים על מנת לעבוד בצורה חוקית באוסטרליה ולהמנע מלהסתבך עם רשויות ההגירה האוסטרליות.

שגרירות אוסטרליה

שגרירות אוסטרליה בישראל נמצאת בעיר תל אביב ואחראית על הנפקת ויזות תייר לישראלים המבקשים להגיע לאוסטרליה. אישור השהייה באוסטרליה למחזיקי ויזת תייר ניתן לרוב לתקופה של כחצי שנה.

פרטי שגרירות אוסטרליה

טלפון: 03-6935000,
פקס: 03-6935002
שעות פתיחה: ימים א' - ה' 08:00 - 15:00, יום ו' 08:00 - 13:00.
כתובת: שאול המלך 37, תל אביב 
עבודה באוסטרליה
אוסטרליה
השירותים שלנו